| Patricia_Darius_1979 a întrebat:

Salut, mi-au disparut bubitele de pe corp de la rubeola de alaltaieri dar de pe fata nu si intrebarea mea este cand dispar bubitele de pe fata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună probabil in cîteva zile o săptămînă disap si ele. Dar vezi să nu te scarpini, că i ți rămîn seme urîte pe față, și esti fată nu ai vrea să ai un ten urît nu?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Scuze vroiam să scriu o să dispară, și dacă te scarpini rămîn semne.

| lavinia_3755 a răspuns:

Pai sigur ca vor trece. dar sa nu te scarpini pentru ca o sa ramana semne!

| Bucuci_George_1995 a răspuns:

Trebuie sa ia pastile