| anonim_4396 a întrebat:

Mi s-a rasucit testiculul stang Sambata seara, in scrot. Practic partea ascutita este in fata, iar partea mai normala(nu stiu cum sa ma exprim, nu cunosc) este in fata. Nu s-a rasucit acel cordon(sau cum se cheama), doar s-a invartit testiculul.
Stiti ce poate sa fie? Nu am simptomele torsiunii testiculare(durere, varsaturi, greata, febra).

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Gassasfasfwfa, eu nu aș întreba chestii care țin de sănătatea proprie, pe cei de pe site: primești tot felul de păreri pseudoștiințifice. Du-te la medic dacă ai o problema!

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Eu doar vreau sa stiu daca a mai avut cineva problema asta si daca e grav, doar atat. Nu ma intereseaza altceva, nici nu gasesc pe net ce ma intereseaza. sad

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Du-te la medic dacă ai o problema!