| GabiiTssu a întrebat:

Salut happy niste sfaturi pentru a scapa de parul tepos si aspru?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| LaviniaAC a răspuns:

Depinde de localizarea acestui par. Daca vorbim de par corporal pe care il razi din cand in cand nu ai ce sa ii faci. Daca vorbim de parul capului atunci foloseste balsam.

| Dhennis a răspuns:

Buna.
Din cate am auzit, si am incercat si m-a ajutat foarte mult :].
Este vorba de BERE.
Dupa ce faci baie, la sfarsit, da cu o ceasca de bere. Dupa 2-3 spalari se spune ca este mult mai moale si bogat.
Sper ca ti-am fost de folos :3

| GabiiTssu explică (pentru Dhennis):

Buna.
Multumesc de raspuns!
Voi incerca sa vad ce efect are.