| Molecula a întrebat:

Nu stiu daca e amuzant sau e de temut. De azi dimineata de cand m-am trezit imi piuie urechea dreapta. Din ce cauza poate sa fie? Nu mi s-a mai intamplat asa ceva pana acuma si nici nu am mai auzit pe nimeni vorbind de asa ceva. Daca stiti ceva in legatura cu asta, va rog sa imi spuneti. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Probabil ti-ai iritat urechea, poate ai ascultat muzica prea tare cu o zi inainte, ti-ai curatat-o prea rau, ti-a intrat apa. Asteapta o zi, doua. Daca nu iti trece mergi la doctor.

4 răspunsuri:
| giony54 a răspuns:

Nu se iriga suficient capul cu sange din cauza unei spondiloze cervicale.

| TempestUV a răspuns:

Te-o fi prins curentul. daca ai tuica prin casa toarna putina pe niste vata si baga vata in ureche.

| Crrisstti a răspuns:

Cerumen (ceara) in ureche... Daca incepe sa te doara sau nu-ti trece in 2 zile, trebuie sa mergi la doctor.

| Gabriel_Bujenita_1997 a răspuns:

Fa-ti rugaciune seara. vb serios, Dumnezeu te ajuta...