| unbaiatfrumos69 a întrebat:

Buna, am o problema, m-am trezit azi dimineata cu urechea infundata si nu stiam de ce. Am folosit un spray pentru ureche (audispray) si pana acum nimic, tot am urechea infundata si nu stiu ce sa fac...ma poate ajuta cineva va rog frumos?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Poate fi inceput de sinuzita si da poate sa iti preseze scara si celalalte oase si sa ramai surd.
Sau te a luat curentul

| unbaiatfrumos69 explică (pentru Crackman):

Nu ma doare si aud cu acea ureche, dar foarte putin.

| Crackman a răspuns (pentru unbaiatfrumos69):

Eu iti zic din ce am mai citit daca tine mai mult de 2 zile mergi la medic