| Anomimus407 a întrebat:

Salut, pleoapa dreapta este mai lăsata, am fost la un oftalmolog și as dori sa mai merg la încă unul pentru a ma convinge ca nu este nimic grav, pot merge tocmai peste o săptămână. Este un motiv sa ma îngrijorez, se va rezolva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Las-o așa, e mai chic, uită-te și tu la Sylvester Stallone

https://deadline.com/......100165.jpg

| CristinaCrin a răspuns:

Nimeni nu e perfect simetric. Daca nu te deranjeaza o poti lasa asa.