| Raulisky20 a întrebat:

Salut, poate pare ciudat sau nu dar de ceva timp am băgat de seamă când stau in pat pe spate cu capul pe pernă parca mi se mișcă ușor capul, gen cum bate inima sau când stau rezemat cu spatele de ceva, e de râu? Ma cam sperie, am 22 de ani, a mai plătit cineva sau sunt singurul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu este nimic de rău.

| Caro34 a răspuns:

"E de râu" - trebuie sa te plimbi pe langa o apa la aer curat... La 22 ani râurile din paduri ne fac bine: sursa cea mai buna de relaxare, oxigenare, sanatate! In linistea camerei noastre auzim numai aiureli uneori!? Mananca sanatos, bea lichide suficiente si nu te mai speria atat; ce te faci cand sotia ta va naste? Numai bine!

| Raulisky20 explică (pentru Caro34):

De când am avut un atac de panica acum 1 an chiar că mă speri din orice? nu m-am mai dus nici la muncă nici din casă nu prea am mai ieșit?

| IceRope a răspuns:

Sindromul Pendulă. Fuga la doctor.