| cosmin1324 a întrebat:

Salut, poti beneficia de decontari stomatologice de la CNAS daca mergi la un cabinet din alt judet fata de cel in care ai domiciliul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| christine99 a răspuns:

Atata timp cat cabinetul la care vrei sa mergi are contract cu casa de asigurari, da.

| noname2021 a răspuns:

Eu nu am beneficiat decat dupa ce mi-am schimbat doctorul de familie in judetul respectiv.