| mark77 a întrebat:

Salut prieteni! As dori sa stiu daca cineva dintre voi a folosit TITAN GEL este o cremă benefica pentru prelungirea actului sexual si marirea sexului!
Si daca da ce rezultate a avut si cat de satisfacut este de acest gel. As dori sa cumpar si eu numai ca nu prea am incredere si sa nu fiu nevoit sa dau banii degeaba.
Astept raspunsi concrete si sigure.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Nu apela la prostii. Cele mai multe sunt fake-uri. Daca chiar vrei ceva serios, nu vei gasi la noi, si trebuie sa ai portofelul gros. Eu am auzit de cazuri care au apelat la asa ceva, si dupa nu au mai fost in stare de nimic. Asa ca, multumeste-te cu ce poti face, cit poti inca sa o faci.

| JackR a răspuns:

Adezivul pentru faianta s-ar putea sa faca mai mult decat Titan Gel. Macar o intareste! happy

Nu exista substanta sau compus chimic care sa mareasca ceva in/din corpul uman. Totul este marketing feroce, tintit spre cei complexati. Asa cum spunea QuickQ, dai banii degeaba!

Daca totusi ai complexe, singura solutie este pe cale chirurgicala, cu rezultate indoielnice. Si, pana la urma, e mult mai bina sa inveti sa o folosesti, decat sa incerci sa o maresti!

Răspuns utilizator avertizat
| QuikQ a răspuns:

Este cea mai mare prostie de pe fata pamantului acel ''gel''.Nu face absolut nimic.Dai banii degeaba.