| Razvan33333 a întrebat:

Salut prieteni.De cateva zile pisoiul meu a inceput sa se comporte ciudat adica a slabit foarte mult, nu are stare, mananca dar nu foarte mult cum o facea inainte, se uita mai mereu in gol si il vad mereu cum se duce la cutia cu nisip si incearca sa faca ceva dar nu reuseste ..Astazi am vazut ca ii curgea saliva din gura si nu pot sa-mi dau seama daca ii curgea si nasul ...Ma puteti ajuta cu un sfat.Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| iuliamusic a răspuns:

Du-l la veterinar.

1 răspuns:
| iuliamusic a răspuns:

Du-l la veterinar