| Andreeamariagina a întrebat:

Salut prieteni,vin cu o problema,nu știu ce sa fac,ce as putea face pentru a-mi micșora sânii? Sunt foare lasati și foarte mari,dacă as face operație ar fi riscanta ca a mai vrut cineva sa-și facă, ce as putea face? Deci sunt ff mari, lasati si grei, ma cam trag in jos!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai putea sa slabesti si atunci grasimea de la sani se reduce.

| Andreeamariagina explică (pentru Violleta2022):

Degeaba,am slăbit și așa au rămas!

| Violleta2022 a răspuns (pentru Andreeamariagina):

Mai slabeste atunci... inseamna ca nu-i suficient cat ai slabit.
In orice caz, la 17 ani nu este legal sa faci operatii estetice de micsorare sau marire de sani, putandu-se numai dupa implinirea varstei de 18 ani.

| Violleta2022 a răspuns:

Operatia de micsoarare de sani nu este riscanta, mai mult decat orice operatie obisnuita.
Operatia riscanta este cea de marire a sanilor, fiindca acolo se introduc pungi cu silicoane care pot pocnii si otravii femeia, dar operatia de micsoarare este practic de taiat din tesutul adipos al sanului si apoi cusut la loc.

| relian a răspuns:

Si ne intrebi pe noi? Specialistii in asa ceva nu stau pe TPU, ba nu stau nici pe net pe nicaeri.
Mergi la ceva specialisti si intreaba pe aia.De exemplu stiu ca aia ce joaca tenis sia micsorat sinii,dar ce bani are aia ce bani ai tu.
Vreau sa zic ai grija la cine mergi,la ce macelari,scuze doctori voiam sa zic.
Banui ca aia ce joaca tenis nu si-a facut intewrventia aia in RO,mai mult ca sigur.
Operatii de micsorare se face,dar trebuie sa mergi la aia bunii,iar ca idee aia is f scumpi, cred, nu am cautat sa vad de preturi. Oricum in RO sigur doctorii nu au experienta, chiar daca unia face si asa ceva.

Singura solutie sai micsorezi este prin interventie chirurgicala.Ce ai mai putea sa le faci, sai ridici si sa-i lasi asa mari, or sa fie mari si mai tari happy

| MihaiSpeedster a răspuns:

Operația nu e riscantă, și multe femei o fac. Simona Halep e un exemplu. Caută poze cu ea de dinainte să ajungă în top.

| Brizbriz a răspuns (pentru MihaiSpeedster):

"acum 2 ore | PlutonierGarcea a răspuns:
Operația nu e riscantă, și multe femei o fac. Simona Halep e un exemplu. Caută poze cu ea de dinainte să ajungă în top."

subscriu, Halep chiar a vrut sa fie campioana, nu ca Williams aia care are o tona de laptarie, si nu vrea sa renunte, pentru ca americanii au majoritatea un fetish cu big boobz, insa greutatea adiacenta (in afara corpului) pe terenul de tenis E CRIMA

de micsorare, operatia e SIGURA, in plus iti pot face sanii sa fie ferm ridicati
nesigura e aia de marire, unde iti baga un silicon, care apoi poate sa iti faca rau

si mai e o chestie pe care am citit-o, cat lapte produci (cand o sa ai copii o sa te intereseze) nu depinde DELOC de marimea sanilor, si barbatii au putea hranii un bebelus, daca ar lua hormonii potriviti (acum o sa ma urasca toti barbatii, dar mi se rupe big grin)

| trophin a răspuns:

Sunt top sau cum le zice, în loc de sutien care îți tine sânii

| Andreeamariagina explică (pentru trophin):

Nici sutienul numai este bun!

| HUAWEHUAWE a răspuns:

Urmeaza modelul Simonei Halep, a avut aceeasi problema, o ingreunau.