| BeAuTyDeMi a întrebat:

Cum iti poti micsora sanii? fara operatie Urgent :*:*:Xfundita:*:*:X

8 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Poi alta metoda nu prea exista, adica se mai micsoreaza atunci cand esti grasa si slabesti, dar mai mult se lasa decat sa se micsoreze.

| Cristary a răspuns:

Wow, n-am mai auzit pe cineva care vrea sa si-i micsoreze. Ce straniu suna! Sincer, nu stiu.

Pa, pa.

| RestricT a răspuns:

Intreaba pe cineva in domeniu, un doctor ceva! Si huh? sa it imicsorezi sanii? altele vor sa ii mareasca dar ma rog happy. Fundaa :X

| cal3star a răspuns:

Nu exista nici o metoda sa iti micsorezi sanii, decat prin operatie(din fericire). De ce doamne iarta-ma vrei sa ti micsorezi? Sanii fetelor pentru noi baietii inseamna "ochii" unei fete

| OliviaHoran a răspuns:

Nu prea cred ca exista metodethinking, cu exceptia operatiei estetice, normal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei. eu am 100 cm in bust, si in fund tot 100. trebuie sa slabesc 12-15 kg ca sa aung la greutatea ideala, adica sa fiu cu vreo 3-4 kg mai slaba decat ar trebui. si mi-e fff frica sa nu imi scada sanii, de aia parca mi-e frica sa slabesc. ar putea cineva sa imi spuna aproximativ cati cm dau jos din bust daca slabesc 12 kg? plss
si daca stiti ceva trucuri ca sa nu scada mult?
dieta sunt in stare sa o tin, chiar sunt. dar chiar mi-e foarte teama sa nu imi scada sanii mult (

| BeAuTyDeMi explică:

Hey am 11 ani.si asta nu-i o fericire pentru minecrying

| ShyGirI a răspuns (pentru BeAuTyDeMi):

Pentru mine e la fel, si chiar nu e o fericire, chiar si la 11 ani...