| Karlla1996 a întrebat:

Prima zi a ultimei menstruației a fost pe data de 28 decembrie 2018. Joia trecuta când am fost la ecograf aveam 24 de săptămâni asa zice ginecologul. Dar după calculele mele as avea 27 de săptămâni. Pana la urma cum se calculează. As vrea sa știu în a cata luna de sarcina sunt. Cel mai bun răspuns primește fundita :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Jeksanovici a răspuns:

Ai 7 luni

| Paularoxana123456789 a răspuns:

Păi ai cam aproximativ 7 luni drăguță...sarcină usoara, sa fi sănătoasă si la fel si bebe ❤?