| coxxx6144 a întrebat:

Salut, prin clasa a7 a mi-am rupt nasul într-o bătaie și atunci mi s-a prins cam strâmb, acum am 18 ani și aș vrea sa îmi fac o operație sa mi-l îndrept și dacă tot m-as opera l-as mai micșora ca e mare și poate chiar ceva pentru perfecționarea simetriei feței, oare ar fi grea operația? M-ar durea după? Și dacă știe cineva cam cât ar costa o astfel de operație și unde aș putea-o face, dau fundă!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Poti sa o faci la orice clinica ce are sectie de chirurgie estetica. Dar, nu e pentru oricine, trebuie sa ai portofel gros. Costa binisor, undeva intre 1500 si 3000 de euro, functie si de complexitatea operatiei.

| coxxx6144 explică (pentru cristi202):

Nu conteaza banii ca stiu ca merita, mersi fain

| cristi202 a răspuns (pentru coxxx6144):

Daca nu conteaza banii, e OK. Succes la operatie!
Cu multa placere!

3 răspunsuri:
| LostForForever a răspuns:

Nu știu dacă o sate doară nu știu cât costa nu știu unde poți face operația asta.