| anonim_4396 a întrebat:

S Cosmin, am 14 ani si 2 luni, 166cm si 56kg. Mananc sanatos, practic fotbal de 4 ani si dorm 8-10 pe noapte. Iau vitamina d3, spirulina si chlorella. Ce pastile as mai putea lua pentru a creste mai mult in inaltime, dar sa nu afecteze ficatul sau alte organe? Ms

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Iti recomand tonotil. Este un supliment cu arginina. Nu afectează ficatul si rinichii.

| aimullah123 a răspuns:

Teoretic ai nevoie de ceva pentru oase. Dar nu te poti apuca acum sa iei calciu sau altceva asa de capul tau. Trebuie sa intrebi medicul. E mai recomandat sa faci un sport care ajutawinking