| Sofia07 a întrebat:

Ce pot face pentru a mai creste in inaltime? Am 17 ani, mananc sanatos, dorm, dar sport nu am timp sa fac. Altceva?

Răspuns Câştigător
| playerno a răspuns:

Pai eu zic sa te agati d eu bara si sa stai asa macar o data pe zi cat poti tu. ti se pare usor dar e destul de greut incearca pe un spalierwinking

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca sport zici ca nu ai timp sa faci este cam grea treaba.Era bun baschet, volei. Dar asa, mai asteapta.Ai sa mai cresti pana la 21-22 ani si apoi gata.

| AnduZy a răspuns:

Joaca baschethappy iti va fi de folosbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa te duci, macar vara, la inot sau sala.
Incearca sa mananci fructe si legume(stiu si eu ca nu au un gust tocmai bun toate), renunta la Cola(nu cresti daca bei worried ).
Intreaba-ti parintii, sigur ei vor sti ce sa-ti dea.