| DragonuAK47 a întrebat:

Salut, scuzati categoria daca nu am postat bine happy as vrea sa va intreb ceva. Fumez de 4 ani. intrebarea mea este : Cand fumez de ce imi vine sa scuip. la fiecare fum trebuie sa scuip? Multumesc, funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Iti vine sa scuipi deoarece, organismul tau nu suporta, dar tu esti un incapatanat si incerci sa fumezi. Dar eu sunt zana tigarilor si iti ofer sa-ti cumperi o tigara electronica de pe acest site http://www.tigarielectronice.eu/ si te vei lasa de fumat sau vei fuma aceasta tigara care nu-ti face rau. Va trebui sa ti-o pui la incarcat ca un acumulator, si cand se va incarca ai sa torni un lichid care contine putina nicotina si vei fuma sanatos. Sper ca te-am ajutat si o zi cu zambet sa ai!:D

| Mihaelutsaa a răspuns:

Asta e adevarat, nu-i tic. Si mie-mi vine si sunt fata, straight face e aiurea sa scuip.

| cosmin23a a răspuns:

Probabil ai un tic asa eram si eu scuipam mereu dar acum mi-a trecut.

| DragonuAK47 explică:

@brumacosmin nu e tic. ca imi vine scuipatu in gura laughing nu scuip ca vreau eu.