| warriorboy4 a întrebat:

Salut, azi am fost operat la dinti mi s-a scos un chist care imi cuprindea 3 dinti. Intrebarea mea este cate zile nu pot fuma ca am uitat sa il intreb pe doctor, si ce mi se poate intampla daca fumez...

P. S. scuzati categoria dar este cea mai citita

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Ti-as propune sa o publici din nou la categoria sanatate, mai sunt unii care au cunostinte mai multe despre medicina si poate iti vor da un raspuns exact

2 răspunsuri:
| white_2190 a răspuns:

Cred ca cel putin o zi.nu ai voie.cel putin asa e la implant, acum ramane la aprecierea ta.pana la urma ce iti poate face? e doar fum.nu?,ti-a interzis sa mananci sau sa bei ceva? daca nu, nu vad ce ar avea daca ai fuma.happy succes

| warriorboy4 explică (pentru white_2190):

Nu, nu mi-a spus nimic despre mancare happy