| Ingognito a întrebat:

Salut, se pot face lentile de contact la -4? Daca da cam cat ar costa si ce magazin recomandati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Se pot face si la -9 asta iti spun sigur, fiindca o prietena de-a lui fii-miu are -9 la dioptrii si a scapat saraca de ochelarii "fund de sifon", acum avand lentile de contact cu masura asta.

| sierra1 a răspuns:

Alege de aici, bani să ai!

https://www.lentiamo.ro/......ntile.html