| BibiRock a întrebat:

Salut si La multi ani... Puteti sami recomandti o dieta in care sa slavesc in doua saptamani(am burta si picioarele destul de grase si vreau sa slabesc urgent si neaparat) dau Funda puppy dog eyes

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| tarantulaverde a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=DBRe-3_aJ90
SI
http://www.youtube.com/watch?v=Sh6H8plBjOU
si hei chiar ajuta, eu am incercat timp de vreo 2 luni si am slabit 5 kg..bafta
FUNDA?

2 răspunsuri:
| DenisaLuciaBarbu a răspuns:

Site-ul asta e numai bun pentru persoanele care vor sa slabeasca.Este foarte bine conceput si aici gasesti sprijin pe tot parcursul dietei.Gasesti aici tot felul de meniuri, dietete specializate, retete cu putine calorii.Mult succes!
http://www.slabute.ro/

| Loriyka a răspuns:

Dieta Dukan e buna