| jane' a întrebat:

Hei! Am 11 ani si am 1.63 so53 de kg. Vreau sa slabesc neaparat x_x! Nu am burta, dar am picioarele putin cam grase. Multumesc! :*

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| iceman a răspuns:

Buna, putina miscare zilnica e tot ce ai nevoie. Nu te apuca sa, tii cure de slabire sau sa te infometezi, nu este sanatos, iar la varsta pe care o ai slabitul ar trebui sa fie ultimul lucru care sa te intereseze.

cu respect iceman

| meeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Eu am 13 ani si am inaltimea la fel ca a ta am 44 de kilograme. Singura solutie e NU MAI MANCA PROSTII SHY MAI REDUCE DIN SUCURI ( nu ca eu as face asa ceva )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scapati creionul de 50 de ori pe zi si in felul asta faci genoflexiunilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti inalta desi ai o o masa corporala potrivita. Dar daca insisti: fa mult sport, abdomene, extensii. Alearga prin parc, gaseste un sport pe care sa-l practici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, hai sa iti zic eu ceva. Acum slabesti 10 kg [ sigur asta vrei sa faci ], peste 2-3 ani mai cresti si ce o sa rezulte? O fata inalta care atarna pielea pe eawinking. Asa e o colega, era ca tine in clasele mici dar pana la urma, arata ft bine acumwinking. Daca acum slabesti [mentionez ca 6 kg trebuie date intr'u an ] peste cativa ani ne intrebi cum sa ai pui ceva pe tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 11 ani 1 m 46 si 43 de kg