| BLADE98 a întrebat:

Spuneti va rog o metoda prin care as putea stopa cresterea parului sau macar sa-l incetinesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| William a răspuns:

Te tunzi mai des.

| marcelyny a răspuns (pentru William):

Ca sa-i creasca mai repede

| William a răspuns (pentru marcelyny):

Nu inteleg ce vrei sa spui.

| Eastwood a răspuns:

Tunde-te chel sau foarte scurt, nu cred ca este vreun remediu pentru asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de ce par ai cat de des te speli pe cap cat de bine mannci daca faci sport sau nu dar de ce vrei par scurt? ca sa stim si noi cum sa te ajutam

| BLADE98 explică (pentru anonim_4396):

Nu e vorba de parul de pe cap ci de cel de pe fata ca imi cresc fire de par sub ochi

| anonim_4396 a răspuns (pentru BLADE98):

Atunci du te la un dermatolog