| MarijuanaFanNr1 a întrebat:

Salut stau foarte mult la calc si stau de 2 ani in fiecare zi pot pati ceva uneori ma doare capu uneori am o stare ciudata dar ma simt bine >>>>>deci????? fara mergi la doctor vreau raspunsuri serioase? pliz?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De 3 ani fac acelasi lucru.am avut si eu de 3-4 ori dureri de cap, in rest...m-am cocosat.cu ochii sa nu ai probleme.succes!

| MarijuanaFanNr1 explică (pentru anonim_4396):

Man dar stai ca mine 5 ore pe zi uneori 16 12?

| anonim_4396 a răspuns (pentru MarijuanaFanNr1):

Cam 12/zi minim...man

| MarijuanaFanNr1 explică (pentru anonim_4396):

Mersi