| Yuliana a întrebat:

HeyhappyDe cateva zile imi este foarte rau seara si ma doare inima! Am venit de la mare acum 2 saptamani si n'am mai iesit afara de atunci din 17 auguststraight face.
Pana la urma azi am iesit Si mi-a fost rau putin straight face dap si de fiecare data ma doare inima rau (seara) si am o stare f ciudata
Simt ca mor.Ma doare capu si putin burta si simt cami curge ceva din vagin si e ceva alb... Ma rog n'are nici o treaba cu capu cred sad... Imi puteti spune ce am? Nu la doctor nu merg happy

4 răspunsuri:
| purpleice a răspuns:

Ba da te poate durea inima, sau in piept cum se mai zice, eu cred ca ai probleme cu inima.eu am luat un tratament de tiroida si din cauza asta incepuse sa ma doara in piept unoeri si sa am palpitatii si nici eu nu vroiam sa merg, da pana la urma m-am dus si mi-a dat un tratament si acum ma simt foarte bine, te inteleg nici eu nu vroiam sa i-au pastile da asta e, mai bine te duci sa vezi ca sa fii sigura, poate nu ai nimic da e mai bine sa stai linistita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scurgeri vaginale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru inima ia vitamina C pentru cap fa un ceai de musetel si pentru vagin e ubertate n-ai ce-i face

| costyhunny a răspuns:

Sal.yuliana.in primul rand iti zic ca inima nu "doare"poate simti niste "intepaturi"la inima.Trebuie sa mergi la doct.de familie si ii spui despre ce este vorba si el poate sa-ti dea/sau ceri tu o trimitere la un doct.cardiolog si o sa aflii ce ai. Daca tu nu vrei sa mergi la doct.si sa aflii ce ar putea fii atunci nici noi nu putem stii ce ai doar un doct.de specialitate.Asa ca nu mai astepta si du-te la doct. fara frica ca nu se intampla nimic daca nu atunci stai asa si ai sa vezi ca se poate inrautati situatia.Cu INIMA nu este de "jucat".