| AxXeL1124 a întrebat:

Salut stie careva ce greutate trebuie sa am la 1.75 cm si 17 ani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Myyy3 a răspuns:

65 kg

2 răspunsuri:
| Addaaa99 a răspuns:

Pai in mod normal nu este o anumita greutatate.
dar dupa mine cam 56 57 Kg happy.

| AxXeL1124 explică (pentru Addaaa99):

Eu am 66 in in proportie de 75 % sunt numai fibre, grasime am foarte putina si tot vreau sa slabesc, dar multi imi zic ca ar trebui sa ma ingrassad.