| Mario1994 a întrebat:

La băieți de 1.75-1.80 înălțime, câte kg trebuie să aibă? Greutate normala.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dar nu mereu imc este valabil, un tip care face culturism sigur are mai mult decat ar trebui ceea ce e foarte bine, pentru ca are masa musculara multa iar grasimi putine, cel mai mult conteaza cat efort fizic poti face si grasimea abdomniala astea determina nivelul de sanatate a omului, in orice caz la 1, 75 ar trebuie sa aiba 75 de kg daca nu face culturism si nu a facut vreodata

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu trebuie să aibă un anumit număr de kg.

| epurasu a răspuns:

La baieti cati cm are peste metru! - ideal cu mai putin intre 5-8 kg

| NiculaiMarianTraian a răspuns:

Sa vezi ce greutate trebuie sa ai trebuie sa stergi ce e inainte de virgula
1, 75=75kg