| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cat costa o operatie de circumcizie? Vreau sa aud raspunsuri de la cei care efectiv au facut sau lucreaza in domeniul acesta chirurgical.Mersi anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Preturile difera de la cabinet la spital.
Poti cere trimitere de la medicul de familie catre spitalul care este in orasul tau, iar acolo te programeaza la operatie dupa cum sunt de aglomerati chirurgii, ori poti sa o faci privat, alegandu-ti midicul, sau clinica unde vrei sa fii operat.
Fiecare oras are cabinete private unde poti merge si discuta pretuile cu chirurgul sau urologul!
Aici ai cateva preturi:
https://www.estheticon.ro/preturi/circumcizie