| andrewyork541 a întrebat:

Salut, stie cineva dupa cat timp dispare efectul testosteronului enantat de la ultima injectie? Mersi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Floridori a răspuns:

Depinzand de organism, intre 14 si 17 zile.
In majoritatea cazurilor, 15 zile este durata efectului acestui tip de injectie, ulterior, nivelul scazand destul de rapid.

| andrewyork541 explică (pentru Floridori):

Multumesc frumos

| Floridori a răspuns (pentru andrewyork541):

Cu placere! Numai bine!