| AlexDDDxD a întrebat:

Salut, stiti cat pot sa dureze durerile de crestere la picioare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Eu nu am avut dureri în perioada creșterii, mergi la medic, nu este normal!
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| cinderellaindreams a răspuns:

Pana la 15 minute, insa se repeta de multe ori.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Eu si acum am, e normal in perioada cresterii, nu-ti face griji.
Poti vorbi cu un medic daca te ingrijoreaza.
Te pup!

| Almássy a răspuns:

Si pe mine ma mai dureau cand eram mai mica.pana la pubertate la mine la 13 ani au terminat.

http://www.parinti.com/......37257.html

| laur4ever a răspuns:

Am avut si eu si a durat ceva dar eu am fost la spital fiindca nu eram sigur chiar ce era.Ma durea prea rau si mergeam pe varfuri de la durere.