| AdrianFita a întrebat:

Stiti linia aceea dintre testicule care se continua pe penis? Am taiat-o din greseala cu aparatul de barbierit. Credeti ca este vreo problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| minrest a răspuns:

Nu are nici o importanta in organism, in plus fata de restul pielii. Daca nu e adanca taietura, creste la loc tot pigmentata.

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu e, dacă a rămas restul întreg.

| minrest a răspuns:

Ce ai taiat, mai precis? De indepartat zona pigmentata pe care tu o percepi ca linie, nu aveai cum, pe nici o portiune! Daca ai executat o mica taietura pe ea, are aceeasi importanta ca oriunde pe piele.

| AdrianFita explică (pentru minrest):

Am taiat o portiune de o jumatate de centimetru din ea. Voiam sa stiu daca are vreo importanta sau daca este doar estetica. De taiat am taiat-o.

| minrest a răspuns (pentru AdrianFita):

Nu are nici o importanta in organism, in plus fata de restul pielii. Daca nu e adanca taietura, creste la loc tot pigmentata.

| Raducons a răspuns:

Se vindeca dar te va durea un pic pana atunci

| Preotul500 a răspuns:

Nu este nici o problema. O sa se vindece usor, usor.