| SufferBoy a întrebat:

Stiu ca suna cam ciudat dar de câteva zile după ce mănânc simt ca ma satur dar nu imi simt burta plină si nici nu este.
Are ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Din contra, e chiar foarte bine/

| SufferBoy explică (pentru Adry05):

Păi? xD

| Adry05 a răspuns (pentru SufferBoy):

Pai deja cand iti simti burta prea plina eu zic ca ai mancat mai mult decat aveai nevoie, daca tu simti doar senzatia de saturatie inseamna ca ai mancat cat trebuia.

| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Important este că te simți tu satul, deci nu are nimic.Succes!

| SufferBoy explică (pentru Floreenofficial):

În urma cu o saptamana dupa ce mâncăm burta mea era plină din ce cauza sa fie?

| Floreenofficial a răspuns (pentru SufferBoy):

Eee,dar de ce vrei neapărat să ai burta plina?

| SufferBoy explică (pentru Floreenofficial):

Credeam ca am vreo problema laughing)

| Floreenofficial a răspuns (pentru SufferBoy):

N-ai nimic. big grin