| Adita167 a întrebat:

Salut sunt Adita si am 13 ani am o inaltime 1, 60m si o greutate de 65kg m-ati putea ajuta sa dau jos can 10-15 kg jos?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

In afara de a-ti fura frigiderul si conservele din camara, cum putem sa te ajutam?

| Adita167 explică (pentru JackR):

Pai ce sa mananc si ce exercitii sa fac