| LolLzz a întrebat:

Salut sunt baiat am 12 ani si am 1.72m inaltime si 66kg credeti ca la 1.72 si 66kg sunt gras? deoarece multi imi zic ca da unii ca nu si eu nu imi pot da seama si sunt cam derutat va rog rasp sincer big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| lotus21 a răspuns:

Salut am facut ieri 13 ani si am 65Kg cred ca suntem frati de suferinta. eu nu prea arat gras... si sunt scund pentru ai mei.

4 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Stai mai linistit ca esti in parametrii normali.

| oanna_4635 a răspuns:

Daca ai fi vrut sa fii vreun model, cevalaughing, greutatea ta ar trebui sa fi fost de 62 kg.Eu consider ca odata ce esti baiat oasele sunt mai grele.
Nu cred ca ai vreo problema cu greutateahappy

| xname23 a răspuns:

Cu siguranta nu esti gras! in raport cu inaltimea ai greutatea ideala!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te si tu pe tabel : http://www.slabire-sanatate.ro/greutate_optima.php
da eu iti spun ca ai o greutate normala, in raport inaltime-greutate