| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani, sunt baiat, 1.72 inaltime, 51 kg. Cum as putea sa ma ingras?

3 răspunsuri:
| larrii a răspuns:

Decat sa te ingrasi mai bine pui niste masa musculara pe tine big grin eu zic ca asa e cel mai bine... apuca'te de sala, sau alearga dimineata.

| Gigiku a răspuns:

Sa mananci multa carne, oua, paine, grasimi, zahar. Sau poti sa faci Cantastin, sunt niste injectii care te ajuta sa te ingrasi. Am facut si eu cand eram mic. Pe la 10 ani, la 1. 50, aveam 23 de kg happy. acum am 1. 89, 77kg si 17 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Manaca seara tarziu si mananca multa paine