| alexalin134628 a întrebat:

Salut, am 13 ani si am o problema..nu pot scot capul penisului deloc ..si asta ma deranjeaza si mi-e rusine sa le spun parintilor ..as dori un sfat

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Spune-i tatalui si mergeti de urgenta la un medic UROLOG, fiindca ai mare nevoie ACUM sa-ti elibereze cucul, ca sa poate creste, fiindca la 16 ani isi inceteaza cresterea.

FIMOZA se numeste problema ta si daca acum nu este eliberat cucul, pot apare complicatii, cucul putand sa se infecteze, umfle si atunci ajungi in spital, in urgenta.

4 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Ce inseamna "nu pot scot"?
Cred ca si daca "spu" parintilor, n-o sa te inteleaga - sau poate ei inteleg limbajul tau cum multi parinti isi inteleg bebelusii chiar daca nu vorbesc

| Crackman a răspuns:

Le spui ca daca nu o sa o faci... Ramai cu ce se numeste fimoza. Vb cu tatal tau despre asta si mergi la un consult

| alexalin134628 explică (pentru Crackman):

As vrea de e cel mai rusinos lucru...dar n-am ce face

| alexalin134628 explică:

Si in plus cred ca sunt in faza 4 ultima