| Anonim111111111111 a întrebat:

Sunt baiat si am 15 ani... si am solduri, putina burta si la coapse grasime... cum fac sa slabesc rapid? Slabesc cu ceai verde pentru slabit? Nu pot sa merg la sala, doar acasa daca imi dati niste sfaturi ce sa fac.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| HaKa93 a răspuns:

Sa faci cat mai multe exercitii cadio gen saritul corzii, jogging sau daca dispui de putin spatil, fa-i un program predat de Shaun T

2 răspunsuri:
| MihaiAndronescu123 a răspuns:

Si eu am avut problema asta, daca nu vrei sa te chinui cu diete si sa te abtii de la toate apucate de un sport, sau daca vrei sa te distrezi si mai bine(daca stai la casa) ia-ti un caine de talie mare care are nevoie de exercitii in fiecare zi, asa poti sa slabesti fara sa te chinui(nu te vei gandii la lene si oboseala)happy.
Daca vrei sa iti cumperi unul da-mi aici sau in privat un mesaj si iti recomand niste rase de caini.

| denisamarcus a răspuns:

Trebuie sa mananci sanatos si sa faci multa miscare!