| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat si am 17 ani.Credeti ca mai am vreo sansa sa mai cresc in inaltime? Macar 3/4 cm.Ma va ajuta foarte mult atunci cand ma voi inscrie, peste 2 ani, la academia militara, unde este si o limita de inaltime. Vreau sa mentionez ca m-am apucat de sala vara asta si am de gand sa ma tin vreun an.Am citit multe chestii in care spuneau ca daca faci sala nu mai cresti, altele spuneau ca te inalti sau ca te vei opri din crescut doar daca te apuci de mic, etc etc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Daca tragi de fiare, pa!

| alinadianaaa a răspuns:

Stai linistit ca mai cresti.

| Me01 a răspuns:

Da o sa mai cresti. Apuca-te de un sport, baschet.