| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema destul de mare zic eu.Am 14 ani si nu am mai crescut de vreo 3-4 ani.Am ramas la aceeasi inaltime de 1, 43cm.Problema este ca am fost la doctor, am luat tratament o gramada de pastile dar nu am reusit sa cresc nici macar o jumatate de cm.Ma tot consum in ultimul timp si nu stiu ce as mai putea face.Doctorul a spus ca din cauza menstruatiei nu o sa mai pot creste.Voi ce parere aveti? Pot sa mai cresc?
Parintii mei nu sunt scunzi nici inalti.

Răspuns Câştigător
| florentina14a a răspuns:

Eu zic sa faci sport poate sa te ajuta, mananca regulat 3 mese pe zi si roaga-te sa mai cresti.