| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat si intrebarea mea este : Ar trebui sa ma epilez inainte sa fac o vizita la medicul urolog? Stiu ca pare o intrebare stupida dar meh.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este suficient sa fii proaspat spalat/imbaiit, iar zona genitala sa fie igienizata asa cum se cuvine.

| daassh a răspuns:

Epilezi, poti sa tunzi zona respecita si e totul ok, nimeni nu-ti va reprosa nimic atata timp cat din punctul de vedere al igienei esti ok, asta in primul rand igiena intima sa fie buna si apoi cu rasul te priveste, sfatul meu, tunde zona respectiva! Mult noroc!