| yozefiny a întrebat:

am si eu o intrebare:
M-am apucat de o cura de slabit si am slabit ceva si am ramas cu grasime abdominala si nu stiu cum sa scap de ea, as avea nevoie ca sa scap cat mai repede ca este vara si se vede urat.

Multumesc frumos

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| enola11pink a răspuns:

Încearcă joggingul(alergatul), gimnastica e cea mai recomandată, în an adică în clasa a8-a eram plinuţă, dar m-am apucat de treabă de corpul meu! Şi iată rezultatul! Baftă! http://www.odnoklassniki.ru/profile/551133134126/photos

| TaneOfficial a răspuns:

Pai in primul rand ai nevoie de o alimentatie corecta.

Probabil că ai auzit de dieta keto, nu?

Este dieta despre care toată lumea a vorbit din cauza rezultatelor incredibile pe care le obțin oamenii cu pierderea în greutate, mai multă energie, o mai bună claritate mentală, o performanță mai bună la sală, o piele mai bună, lista continuă.

Acesta este motivul pentru care sunt atât de încântat să iți povestesc despre o resursă pe care am găsit-o, care te conduce pas cu pas prin modalitatea corectă de a urma dieta keto și o face într-un mod într-adevăr clar și ușor de urmat.
==>https://bit.ly/39IsEOi