| DH01 a întrebat:

Sunt racit de vreo lună,am luat ceaiuri,pastile,fructe legume.Degeaba
Cum pot face sa treaca odata aceasta raceala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SlenderMan299 a răspuns:

Frate trebuie sa te duci la medic sa iti faca o injectie.S-ar putea sa iti faca in poponetlaughing

2 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

O raceala care tine asa de mult timp deja devine o problema serioasa. Ar fi bine sa mergi la medicul tau de familie pentru consult si investigatii.
http://www.i-medic.ro/articole/raceala-cauze-si-remedii-naturiste

| carmen2011 a răspuns:

Poti sa incerci cu Esberitox N. sunt niste pastile din plante (echinaceea si inca 2 mai putin cunoscute) care intaresc imunitatea si scurteaza perioada bolii. daca vrei sa te uiti pe prospect: http://www.esberitox.ro/