| Sqrt123 a întrebat:

Sunt sanse mari sa fac cancer de colon la 18 ani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Slabe sanse la varsta ta. Hemoroizi, poate ca ai sanse mai mari.

| AlexGogan50 a răspuns:

Nu sunt eu spucialist. Dar știu ca poți face cancer chiar și de la 10 ani sau 7. Nu știu daca diferă faptul ca faci la colon. Dar cred ca e posibil. Speram ca nu... sa fii sănătos!

| Sqrt123 explică (pentru AlexGogan50):

Întreb pentru ca pe net zice ca sub 40 de ani e rar, si 9 din 10 cazuri is peste 50 ani.

| AlexGogan50 a răspuns (pentru Sqrt123):

Nu știu ce sa zic

| AlexGogan50 a răspuns (pentru Sqrt123):

întreabă un medic