| Chetrone a întrebat:

Tocmai ce mi-am facut un tatuaj si a iesit putin stramb. este facut de o ora. L-am ingrijit dar arata oribil :'( si nu stiu ce as putea face. M-am gandit sa mi-l refac dar nu stiu peste cat timp trebuie refacut. m-am gandit sa mi-l refac maine dar nu stiu daca e bine. Va rog frumos sa ma ajutati. Va multumesc! ( nu stiu la ce categorie sa-l pun )

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-l sa se vindece mai intai, apoi poti lucra iarasi pe el.Mergi de data aceasta la un profesionist, sunt sigura ca-l poate repara.

| Chetrone explică (pentru anonim_4396):

Am aflat, tocmai ce am vorbit cu un profesionist despre asta si il pot reface, multumesc pentru ajutor!

4 răspunsuri:
| Daniel9988 a răspuns:

Ce Mama Omida va tot parliti pielea? Si cand ma gandesc ca mai este si definitiv...N-am vazut om respectabil cu tatuaje.Doar cocalarii.Sunt si exceptii, dar foarte rare.Asa ca nu te mai chinui, tot urat este.

| Chetrone explică (pentru Daniel9988):

Imi pare rau. dar nu ma cunosti pentru a spune asta. Cu toti facem greseli.

| Yvonnnee a răspuns:

Va arata foarte urat... Păcat de pielea ta. Care a fost originala.