| VoicuStefanDaniel a întrebat:

acum 1 an sau 6 luni nu mai stiu, langa inima chiar la sfarc in stanga a inceput sa imi apare ceva tare rotund si maricel, nu i-am dat improtanta nu stiu ce sa fie, prieteni mei mi-au zis ca e din cauza pubertati, dar la dreptul de ce nu mi-a aparut? si cand il apas ma doare nitelus nu mult. Help Fundita! big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Holy2010 a răspuns:

Tare, rotund, marice, doare nitelus nu mult...
Din descrierea facuta habar nu am despre ce vorbesti.
Mergi la dermatolog. Pubertatea nu face sa-ti apara foratiuni pe sfarcuri.

| VoicuStefanDaniel explică (pentru Holy2010):

Stiu nu prea m-am exprimat bine, langa sfarcul din stanga am ceva tare un fel de guma dar rotunde inauntru, nu ma doare doar cand apas nitel pe el, il am de mult si nu mi-a provocat probleme de sanatate, nu stiu ce sa fie poate m-am lovit poate nu stiu.