| MrHello a întrebat:

Acum 2 zile m-am aruncat intr-o piscina, nestiind ca apa este mica, am lovit tare de tot cu calcaiul de podea ca sa zic asa laughing. M-a durut un pic pe moment, dar acum ma doare mereu cand merg si ma doare si mai tare cand, calc pe calcai.
De ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Bine ca nu sarit in cap laughing Am mai intalnit cazuri. Legat de problema ta, e normal sa te doara. Cand te lovesti in alte parti ale corpului nu te doare? O sa-ti treaca peste cateva zile probabil.

| SweetGirl1303 a răspuns:

Pai e normal sa te doara deoarece lovitura a fost puternica si muschiul s-a presat ca sa zic asa, dar stai linistit/a ca in maxim o saptamana iti v-a trece.