| Condrache_Marian_1989 a întrebat:

Salut TPU, acum 3 ani am avut tbc am urmat tratamentul, m-am vindecat dar am ramas cu o sensibilitate la piept si partea de sus a plămânului drept, in speță am junghi aproape permanent si durere in piept mai mereu. Nu se poate lua ceva ca sa se duca durerea de tot? Recent am si răcit si ma doare si mai tare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Mai fa niste analize biopsie
nu cred ca te-ai vindecat
cere o biopsie

| Condrache_Marian_1989 explică (pentru RxTx):

Si asta nu costa ceva care ar sari de 5 6 zerouri?

| RxTx a răspuns (pentru Condrache_Marian_1989):

E gratis daca esti asigurat si ai trimitere