| Albertoyoan a întrebat:

Salut TPU
Acum 4 luni am luat bataie de la niste tigani si m-am ales cu o fractura la sinusu maxilar
am facut operatie imediat dupa
dar intrebarea mea este eu practic bix de perfomanta
m-am lasat o perioada
si vreau sa ma reapuc
as putea sa fac sparring? adica sa ma bat cu manusi si casca daca e cazu
sau in cat timp as putea sa fac?
sau aveti o idee cand se va vindeca complet?
tin sa mentionez ca am 14 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Sistemulxxl a răspuns:

Daca te-au batut si tiganii...

| Albertoyoan explică (pentru Sistemulxxl):

Eu 14 ani si ei peste 15, 16

| Drake21 a răspuns:

Vezi ce spune antrenorul, eu nu am avut lupte cu ei rolling on the floor rolling on the floor cu unul ma inteleg bine

| Alex4322 a răspuns:

Ce inaltime ai? Dar nr la picior?

| Albertoyoan explică (pentru Alex4322):

1.76 si la picior aprp 46