| anonim_4396 a întrebat:

Acum o luna si ceva am dormit intr-o pozitie pe pat(Va spun ca am 12 ani) iar dimineata ma durea noada fundului tare.
Si acum ma doare dar doar cand stau pe ea ma doare rau
Ce am patit?(Sunt baiat)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| LuciWv a răspuns:

Ai o afectiune foarte grava si nu mai ai decat 5-6 zile de trait,daca ai noroc.Ce dracu ma? Ai amortit, trebuia sa treaca pana acum, maine vei fi okDaca nu, se va adeveri ce am spus mai sus, sau du-te la doctor! Dar 100% pana maine iti trece

| anonim_4396 explică (pentru LuciWv):

Oh...
Am inteles. Dar imi pare rau ca nu mi-a trecut.
Cine stie...cum am dormit?

| LuciWv a răspuns (pentru anonim_4396):

Iti va trece
Asta daca este vorba de o amorteala
Dar poate fi ceva mai grav, dar eu cred ca esti doar amortit

| Tina88 a răspuns:

Schimba-ti patul.