| 8paulica a întrebat:

Acum cam 1 luna mi-a aparut un fel de cos pe noada fundului. Ma durea si nu ma puteam aseza calumea, dar dupa vreo 3-4 zile durerea s-a oprit. Ma doare doar daca il apas sau stau intr-o pozitie in care presiunea corpului cade direct pe el. E ca un cos ramas sub piele. Ce sa fac? Ce credeti ca este defapt? Se simte ca un gomolot sub piele la atingere.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Sa te duci la doctor. daca nu trece inseamna ca ai un fir, de par incastrat in piele.chist.bafta!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Posibil sa fie un furuncul, nu avem de unde sti, mergi le un dermatolog sau macar la medicul de familie

| buzucan a răspuns:

La mine s-a retras singur. nu am idee de la ce a fost...

| DeadloxMc a răspuns:

Hai ba frate chiar întrebări așa scârboase pui?