| Cătlin1234 a întrebat:

Acum sunt in vacanța si noaptea dorm aproximativ 10 ore, dar cind eram in zilele școlare dormeam cam 7-8 ore si acum ziua ma simt foarte obosita. Deci poate fi vreo problema de la acest regim?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dormi prea mult.dar mai așteaptă câteva zile, organismul se va obișnui cu programul și nu vei mai simți acea oboseală.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Stii tu, si dormitul mult oboseste la fel si schimbarea la care supui organismul el fiind obisnuit cu alt program

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Te simti obosita, pentru ca dormi prea mult. Ideal ar fi sa dormi 7-8 ore, orice peste, sau sub, inseamna oboseala, si pe termen lung, e periculos pentru sanatate.